چالش های پیش رو

با وجود این پیشرفت ها در مشخصات رابط ، چالش ها همچنان وجود دارد. به عنوان مثال ، اجزای روشنایی قابل تعامل نیاز به یک تراز فنی از تمام جنبه های رابط ، از جمله سازگاری الکترومغناطیسی دارند. همچنین این مسئله وجود دارد که چگونه رابط درایور ، تطبیق ماژول با درایور را دشوار می کند (به عنوان مثال ، هنگام تعویض ماژول ها). مشخصات رابط حرارتی بین ماژول LED و چراغ های روشنایی چالش دیگری است که باید رفع شود.

لچلر توضیح می دهد: “ما همچنین باید مشخصاتی را ارائه دهیم که حداقل سطح لازم برای قابلیت تعامل را تضمین کند و در عین حال مجال ایجاد تمایز در کار را داشته باشد.” “این بدان معنی است که اطمینان حاصل کنیم تأمین کنندگان مختلف محصولات با ویژگی های عملکرد متفاوت بالاتر از حداقل سطح مشخص شده را ارائه می دهند.”

سرانجام ، چالش مدیریت تولیدات نسل جدید هم وجود دارد. لچلر اضافه می کند: “مدیریت نسل های جدید محصولات باید به گونه ای در نظر گرفته شود تا نسل جدیدی از اجزای سازگار همچنان با تمام اجزای دیگر موجود در چراغ ها سازگار باشد.”

zhaga 3

زاگا تمام این چالش ها را مرتباً حل و فصل می کند. به عنوان مثال ، در حال تدوین استانداردهایی است که با تغییرات بازار و / یا فن آوری تکامل می یابد و در تلاش است تا امکان فنی استفاده از چراغ های مرجع برای آزمایش های EMC ماژول ها و درایورهای LED را ارائه دهد. این کنسرسیوم همچنین در حال انجام اقدامات عینی برای آینده پژوهی در مورد چراغ های LED است.

Denteneer نتیجه گیری می کند: “Zhaga در حال توسعه رابط های استاندارد مورد نیاز برای پشتیبانی از اجزای سازگار است که باعث می شود روشنایی به هم متصل و قابل تعمیر باشد.” “این کار در نهایت به نفع شرکت ها و کاربران نهایی در کل زنجیره ارزش روشنایی خواهد بود.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 + شانزده =

فهرست