محصولات

لامپ سوله‌ای

با توجه به نقایص موجود در چراغ های گازی نسل قدیم ؛ مصرف کنندگان و تولیدکنندگان این چراغ ها به دنبال راه حلی برای جایگزینی این چراغ ها بوده اند. این نقایص عبارت بودند از : مصرف بسیار بالای انرژی در برابر نور تولیدی ، ضریب توان و اعوجاج هارمونیکی نامناسب که موجب فشار به شبکه برق می شد ، زمانبر بودن کلید زنی (روشن و خاموش شدن ) ، حساسیت در برابر وارد شدن ضربه در کاربردهایی مانند چراغ های سالن های ورزشی ، طول عمر نسبتا پایین ، نیاز به وجود مدارات راه انداز و شاخص نمود رنگ نامناسب .

لامپ سوله‌ای

لامپ سوله ای LED مدل طلوع ، محصولی بدیع از شرکت مانا نور پژوهان مهر می باشد که تمامی موارد بالا را مرتفع ساخته و جایگزینی ایده آل برای چراغ های سالنی نسل قدیم می باشد . چراغ سالنی LED طلوع از سرپیچ با سایز E40 استفاده می کند که براحتی می توان آن را مستقیما و بدون نیاز به مدار راه انداز در جای چراغ گازی نصب نمود. با توجه به اینکه در ساختار بیرونی لامپ سوله ای LED مدل طلوع از مواد پلیمری استفاده شده است ، در برابر اصابت ضربات خصوصا در سالن های ورزشی مصون است. منبع نوری SMD این لامپ ها دارای گواهی حفظ شار نوری LM80 می باشد و این امر باعث پایداری نور فوق العاده ای می شود.

لامپ سوله‌ای
لامپ سوله ای LED طلوع دارای شاخص نمود رنگ بالای 80 می باشد که باعث می شود تمامی رنگ های موجود در محیط به شکلی که در زیر نور آفتاب جلوه می کنند به نظر برسند. همچنین طول عمر منابع روشنایی این لامپ ها بالای 50 هزار ساعت می باشد . مدل 120 وات این لامپ می تواند جایگزین لامپ های گازی 250 وات و 400 وات شود . با در نظر گرفتن تلفات ذاتی لامپ های گازی ، صرفه جویی ناشی از جایگزینی لامپ سالنی ال ای دی به جای انواع قدیمی می تواند تا 80 درصد برسد. از این لامپ می توان برای روشنایی تمامی سوله های صنعتی و تولیدی ، سالن ها و غرفه های نمایشگاهی و سالن های ورزشی و … استفاده کرد.این محصول دارای ضمانت نامه رسمی تعویض 3 ساله می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره این محصول با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید ( لینک تماس با ما )

فهرست